Par vietni

Šī vietne radās kā pretspars lielajai viltus, puspatiesību, pārspīlētu, absurdu izdomājumu un melu jūrai, kas pārpludina tīmekli ik dienu. Sākums rodams, redzot Facebook lapas, kuru autori un saturi ir klaji meli un izdomājumi. Nosaukums vietnei radās no TAUTAS MEDIJIEM, kas atrodami Facebook lapā, kas visdrīzāk ir interneta troļļu negatīvisma propagandas akcija! Lai cik dīvaini, paši šīs lapas rakstītāji bija ielikuši kā savu mājas lapu tieši tautasmediji.lv, kas tobrīd nedarbojās. Laikam bija piemirsuši, ka reklamējot domēnu, tas būtu arī jānopērk un jāuztur.
Pagaidām publicējam to portālu rakstu fragmentus, kuru tēmas mums šķiet saistošas un atbilst šīs vietnes tēmai. Finansiālu apsvērumu dēļ, orģinālteksti izpaliek, bet ja vēlaties pievienoties un publicēt savas domas, tad dodiet mums ziņu. Izvērtēsim sadarbību.
Un atcerieties, pirms kādā sociālo tīklu lapā, piemēram Facebook, spiediet kādam rakstam Like un/vai Share, izvērtējiet, kam tas ir izdevīgi, un kādi ir patiesie mērķi!!! Un kāda ir jūsu atbildība !?
Domēna Tautasmediji.lv īpašnieki SIA “MERKIVA” neatbalsta šādas melnās PR akcijas!
Labāk ar kādu iepazīsties portālā amors.lv.

Lapas redaktors, Gatis Pīpkalējs